ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
ФОРУМ "Ваше ВЕСІЛЛЯ - від зеленого до золотого" » ГОТУЄМОСЬ ДО ВЕСІЛЛЯ » ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ВЕСІЛЛЯ » Виїзна весільна церемонія
Виїзна весільна церемонія
NatashaДата: Пн, 03.08.2009, 12:48 | Повідомлення # 1
Група: Пользователи
Статус: Offline
Допоможіть знайти людину, яка зможе провести виїзну церемонію реєстрації шлюбу! Дуже вдячна!

vashevesillyaДата: Чт, 14.01.2010, 15:05 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Администраторы
Виїзна реєстрація шлюбу

Виїзна реєстрація шлюбу - це красиво і, що саме головне, не так "стандартно", як розпис в РАЦСі. Менше повсякденності - більше романтики і магії, менше шаблонів - більше індивідуальності, менше офіціозу - більше розкутості і свободи, менше "конвеєра" - більше уваги тільки вам двом..

Багато молодят по відношенню до РАЦСів виражають стійку неприязнь, і їх можна зрозуміти. Конвеєрний підхід, коли на кожну пару приділяється по 5-7 хвилин (плюс дві години очікування), атмосферу, що навіває стійкі спогади про часи СРСР - ось, по суті, і усе, що може запропонувати наш середньостатистичний РАЦС.

На жаль, зовсім без РАЦСу обійтися не вийде: тільки розпис в РАЦСі є офіційною процедурою і має юридичну силу. А оскільки книгу реєстрації із РАЦСу виносити заборонено - у будь-якому випадку доведеться навідатися туди перед весіллям і отримати свідоцтво про шлюб. Коли саме це зробити - виняткова ваша справа, хоч за півроку до весілля. Але більшість пар все ж хочуть щоб ці дві дати були поруч: скажімо, в п'ятницю приходять в РАЦС, а у вихідні влаштовують виїзну церемонію. Таким чином, виїзна церемонія - це, по суті, символічний розпис, шоу "для краси".

Порядок дій в РАЦСІ такий: як і зазвичай, спочатку потрібно подати заяву. Відразу ж повідомити, що вам потрібний неурочистий розпис. Найбільш поширені дні тижня для такого розпису - середа і п'ятниця (іноді також вівторок і четвер). В середу ажіотажу швидше за все не буде, а ось якщо на п'ятницю - краще перестрахуватися і подати заяву заздалегідь.
Класична виїзна церемонія виглядає так. Спочатку до весільної арки по уквітчаній доріжці проходить жених (іноді - у супроводі своєї матері). Потім батько нареченої проводжає її до жениха і урочисто передає йому її руки. Як варіант - молоді підходять до арки разом, гості в цей час можуть посипати їх пелюстками троянд. Надзвичайно прикрашає церемонію flowergirl - дівчинка, яка йде перед нареченою і розкидає пелюстки. Іноді в обряді беруть участь свічки - їх проносять по проходу і запалюють свічку "сімейне вогнище". І, звичайно, королівське видовище - діти-пажі, які несуть шлейф або фату нареченої. Після "виходу" головних дійових осіб слідує власне реєстрація: шлюбні обітниці, запис в книзі, обмін кільцями, видача посвідчення про шлюб і фінальний поцілунок. Також завершуючим штрихом може бути ковток шампанського із спеціальних весільних келихів, багато молодят випускають голубок. Уся церемонія в цілому зазвичай займає не більше години. До речі, сценарій у різних ведучих може трохи відрізнятися - адже у кожного з них свій стиль і манера роботи!
Проведення церемонії - 095 54 171 54

кращий весільний каталог

IxxxxIДата: Пт, 22.01.2010, 11:47 | Повідомлення # 3
Добрий день!) Нас зацікавила агенція "Майстерня свят", от тільки координат їхніх ми ніде знайти не можемо.Якщо можна допоможіть нам у цьому.)))

СніжинкаДата: Пт, 22.01.2010, 11:53 | Повідомлення # 4
Для IxxxxI

Привіт!!!!Тел.:29-46-29 smile

IxxxxIДата: Нд, 24.01.2010, 16:42 | Повідомлення # 5
Добрий день! Порадьте классного креативного фотографа і відеозйомщіка на весілля?) wink

=HELEN=Дата: Пн, 25.01.2010, 10:10 | Повідомлення # 6
Група: Видалені

Привіт, IxxxxI! В нашому місті (якщо Ви з Луцька) краще самому подивитись на роботи фотографів і відео. Тим паче в кожного смаки різні і не факт те, що подобається мені, сподобається Вам. На сайті достатньо контактів, так що вибір за Вами. wink

Повідомлення відредагував LENA - Пн, 25.01.2010, 10:10

ElviraДата: Пт, 21.05.2010, 18:03 | Повідомлення # 7
Я не знала какую роль играет свадебный рушник ???? Мне много об этом начала рассказывать мама и бабушка!!! Но помогла мне компания УкрДах в подборе рушника !!!
http://ukrdax.com.ua

KapelkaДата: Пт, 03.09.2010, 16:36 | Повідомлення # 8
нещодавно я дізналась про курси флористики, які проходять в Києві. http://www.fitodesign.com.ua/wedding_flor.html
вони допомагають молодятам навіть с виїзною церемонією. квіти на стіл та на арку дуже ефектно виглядають навіть. курси допомогли при приготуванні та оформленні весілля моєї близької подргуи!

LilitДата: Чт, 09.09.2010, 10:22 | Повідомлення # 9
интересный сайт, мне там арки очень понравились
Прикріплення: 2239106.jpg(76Kb) · 8698698.jpg(74Kb)

deisiДата: Пт, 10.09.2010, 11:34 | Повідомлення # 10
Усі питання з організації та проведення можуть допомогти в "озерному краї" в них цікава та індивідуальна програма, детальну інформацію можна знайти http://o-k.in.ua/ukr/prop/merr/

KapelkaДата: Чт, 23.09.2010, 17:02 | Повідомлення # 11
а мне еще нравятся букеты невест - я таких нигде не видела

Yanochka5Дата: Ср, 15.06.2011, 10:37 | Повідомлення # 12
Дуже гарно проводять навчання з підготування весілля дизайн-студія Такка Шантрье. За допомогою цих курсів не потрібно наймати людину, яка займалася б оформленням весілля, можливо зробити все самому. У мене подружка після закінчення цих курсів весілля зробила таке, яке вона хотіла. Доречі ось їх номер телефону: +38 (067) 502-35-62

sunnysueДата: Вт, 02.08.2011, 09:55 | Повідомлення # 13
Я заканчивала курсы в студии Такка Шантрье.
Мне понравился индивидуальный подход к каждому, учиться было интересно и занимательно,
а сейчас с удовольствием применяю полученные знания на практике.

AnetДата: Пт, 09.09.2011, 12:12 | Повідомлення # 14
A я в этой студии Такка Шантрье заказывала оформления своей свадьбы. Очень благодарна мастерам, которые помогли украсить наш празднечный зал и сделать обстановку действительно праздничной и незабываемой.

daliaДата: Ср, 30.11.2011, 11:28 | Повідомлення # 15
Quote (Anet)
A я в этой студии Такка Шантрье заказывала оформления своей свадьбы. Очень благодарна мастерам, которые помогли украсить наш празднечный зал и сделать обстановку действительно праздничной и незабываемой.

Нам тоже делала оформление девушка из этой студии (по-моему, Юлей звали), и букетик и бутоньерки сделала, очень всё понравилось, цветочки очень хорошо дополнили целостный образ невесты-всё как я и хотела.

AnetДата: Пт, 02.12.2011, 16:00 | Повідомлення # 16
Скоро свадьба у моей подруги, я ей посоветовала обратиться в студию "Такка Шантрье". Она долго думала и решила пойти на курсы фллористики, сказала, что так она отдаст деньги кому-то, а если сама пойдет, то заплатит за свои преобретенные знания и + свадьбу украсит на свой вкус и цвет.

daliaДата: Чт, 22.03.2012, 10:50 | Повідомлення # 17
Я так увлеклась темой флористики после своей свадьбы и решила записаться в студию Такка Шантрье. У нас уже было несколько практикумов, занятия очень интересные, я рада, что записалась туда.

AnetДата: Чт, 29.03.2012, 11:29 | Повідомлення # 18
Quote (dalia)
Я так увлеклась темой флористики после своей свадьбы и решила записаться в студию Такка Шантрье. У нас уже было несколько практикумов, занятия очень интересные, я рада, что записалась туда.

Правильно сделали, что пошли именно в эту студию, там работают опытные и хорошие мастера-флористы, которые хорошо знают и делают свою работу!

Yanochka5Дата: Пт, 13.03.2015, 10:54 | Повідомлення # 19
Дизайн-студия Такка Шантрье проводит хорошие курсы флористики, на этих курсах можно много полезного и интересного узнать, а главное все эти знания можно испытать на практике.

RealOlechkaДата: Чт, 10.09.2015, 17:20 | Повідомлення # 20
Дівчатка, я теж організовувала весілля за містом, мені допомагала Київська агенція "Идеальная Свадьба". Хтось ще працював з ними?
Мені все сподобалось... ми з чоловіком підібрали свою концепцію ось тут - https://professionalwedding.org/users/4458?id_referal=9590 , а вони дуже круто все це зробили. Тут багатсько крутих ідей) а де ви знаходите образи та тематику для свого щасливого дня?

EveryDay is Girl's Day

ФОРУМ "Ваше ВЕСІЛЛЯ - від зеленого до золотого" » ГОТУЄМОСЬ ДО ВЕСІЛЛЯ » ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ВЕСІЛЛЯ » Виїзна весільна церемонія
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Наша адреса
Б. Хмельницького, 47
м.Луцьк, 43016
Волинська область

+3 8095 54 171 54 vashevesillya@ukr.net
Mirum
sample map