ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
ФОРУМ "Ваше ВЕСІЛЛЯ - від зеленого до золотого" » ГОТУЄМОСЬ ДО ВЕСІЛЛЯ » ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ВЕСІЛЛЯ » Поділіться Вашим досвідом в організації весілля
Поділіться Вашим досвідом в організації весілля
elenaДата: Пн, 30.06.2008, 02:22 | Повідомлення # 1
Група: Пользователи
Статус: Offline
Поділіться Вашим досвідом в організації весілля

tommissДата: Ср, 24.12.2008, 19:45 | Повідомлення # 2
booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze booze crazy angel

Додано (24.12.2008, 19:45)
---------------------------------------------
together1 together together together together together together together together together together together together together together together together together together together newyear newyear newyear newyear newyear newyear newyear newyear newyear newyear

=)

kivlastДата: Чт, 19.03.2009, 13:53 | Повідомлення # 3
Як вибирати зал для весілля

Складання списків гостей. Підготовка до святкування власного весілля повинна розпочинатися зі складання списків гостей, яких Ви бажаєте запросити на своє весілля. Чому з цього? Дуже часто молоді та їхні батьки визначають кількість майбутніх гостей «на око». Ми робимо весілля на 80 гостей. Зі сторони молодої – 40 і зі сторони молодого – 40. Після цього знаходиться зал на 80 гостей, замовляється меню і т. д. А, коли настає час запрошувати гостей – виявляється що менше 100 ніяк не можна запросити. А зал вміщує рівно 80. І 20 Ваших гостей сидять у когось на колінах. Або доставляються столи за рахунок танцювального майданчика. В результаті молодята танцюють перший танець на площі розміром в сірникову коробку. А якщо гостей виявляється менше ніж Ви планували – Ви ж таки несете лишні фінансові видатки. І ще одне зауваження – процент коливання кількості приходу гостей на весілля складає в середньому 10%. Це означає, що коли Ви запросили 100 гостей – їх може прийти від 90 до 110 людей. Цей факт також слід брати до уваги і мати на підхваті додаткові стільці, прибори і т. д. Тому, крок перший, чітко на папері складаємо поіменний список гостей, яких ви хочете запросити на весілля.

Вибір приміщення для проведення весілля. Після цього, як чітко визначена кількість гостей – можна переходити до наступного кроку – вибору весільного залу. Тут критеріїв вибору є багато. Спробую розповісти про найголовніші. Чи вміщує зал Вашу кількість гостей. І не просто вміщує, а ще при цьому як мінімум 50% гостей можуть одночасно танцювати. І де танцювати? (В деяких весільних залах танцювальний майданчик може заходитись на вулиці чи в іншому приміщенні. В різні пори року і при різній погоді – це може сприйматися по-різному). Ці моменти необхідно проговорити при першій зустрічі. Наступний критерій вибору залу – це вартість меню на людину. Вона коливається від 80 грн. до 250 грн. Якщо помножити цю суму на кількість гостей – можна отримати приблизно половину вартості всього весілля. Окрім цього в меню ресторану не завжди входить алкоголь, солодкий стіл, фуршетний стіл, кава, чай і т. д.. Ці позиції слід проговорювати з адміністрацією закладу при першій зустрічі. Окрім цього багато закладів працюють до певної години (навіть під час весілля) і за додатковий час існує погодинна оплата. Наприклад, ресторан працює до 23.00. Кожна година від 23.00 до, скажімо, 02.00 коштуватиме молодятам від 100 до 300 гривень. Існує також інший нюанс. Якщо весільний заклад знаходиться в жилому будинку – може існувати обмеження.

В період від чотирьох тижнів до тижня потрібно з’явитися в ресторані для обговорення меню. Обмежусь кількома порадами. Гості насичуються їжею за першим столом. За другим вони більше закусують, ніж їдять і за третім – вони практично навіть не закусують. Відповідно до цього потрібно складати меню. Але дуже бажано за першим столом в самому кінці подати першу страву. Це дуже корисно для шлунка та значно полегшує перехід до танців.

Додаткові умови. Інколи в ресторанах існують додаткові умови, які потрібно обговорити зразу.

Варто також узгодити та переглянути додатковий сервіс: стоянку для автомашин гостей та весільного транспорту, освітленість площі перед закладом, наявність місця для святкового феєрверку, пропозиції на різні погодні умови.

Ось ніби й усе, що я можу порадити нареченим та їх батькам стосовно вибору залу для проведення весільного свята. Звичайно, ці поради не є повними та універсальними, але я хотів, щоб молоді та їх батьки уникали типових помилок та непорозумінь на початковій стадії організації весілля – найяскравішого дня у Вашому житті.

За матеріалами сайту www.tamada.lviv.ua

Музично-розважальне обслуговування

NatashaДата: Пн, 03.08.2009, 12:45 | Повідомлення # 4
Всім привіт! Допоможіть будь-ласка знайти людину, яка проводить виїзну весільну церемонію!
Дуже потрібно... Офіційна реєстрація вже буде проведена, тому юридичних колізій бути не може.

Дуже буду вдячна!

vashevesillyaДата: Вт, 04.08.2009, 14:04 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Администраторы
[quote=Natasha]Всім привіт! Допоможіть будь-ласка знайти людину, яка проводить виїзну весільну церемонію!
Дуже потрібно... Офіційна реєстрація вже буде проведена, тому юридичних колізій бути не може. [/quote]

Привіт, Natasha

Якщо це в Луцьку, то виїздну церемоні проводить, наскільки я знаю, фірма "Танок квітів", тел. 8(050) 553-99-68 (Алла Семенівна)

кращий весільний каталог

musicbrendДата: Пт, 21.08.2009, 17:49 | Повідомлення # 6
Музики на Вашому весіллі

Для того, щоб гарно та весело відсвяткувати весілля, недостатньо одних лише молодих та гостей. Необхідна музика! Музика - це інколи найголовніше в майбутньому торжестві. Саме вона створює веселий або урочистий звуковий фон, допомагає гостям підняти настрій (якщо вони цього потребують). Без музики не може бути ні танців, ні конкурсів, ні задушевних пісень. Та що говорити, без музики просто не буває весілля!

Чому віддати перевагу: ансамблю з оркестром, ді-джею з музичним центром чи троїстим музиками - справа Вашого смаку і Ваших бажань. Все має свої переваги та недоліки. Зробити вибір Вам допоможуть Ваші грошові засоби, які Ви готові викласти на цю частину весільних витрат і музичні переваги Вас і Ваших гостей.

Часто на весілля запрошують баяніста або акордеоніста, який супроводжує все свято веселими переливами свого інструменту. Це дуже хороший звичай, і можливо слід узяти його на озброєння. Разом з тим, чимало весільних музикантів надають цю послугу “в комплексі” при замовленні у них музичного супроводу.

Якщо Ви плануєте провести весілля в старовинному стилі з церемоніймейстером, гостями, одягненими по моді XIX століття, і балом при свічках, то тоді Вам варто запросити на весілля не “попсовий” гурт, а струнний оркестр, який підійде до Вашого весілля по стилю і зробить весільний вечір направду розкішним. Як Ви самі розумієте, музику необхідно підібрати до того стилю, в якому проходить весілля. Для “рокерського” весілля треба замовити рок-групу, а для весілля в автентичному українському стилі - троїсті музики (цимбали, скрипка, бубен). Що саме вибрати для свого свята - вирішувати Вам.

Разом з тим, жодне весілля не обходиться без вальсу. Цей старовинний красивий танець обов’язково повинні танцювати молоді. Що робити, якщо Ви не умієте танцювати вальс? Просто приділіть цьому питанню трохи уваги та часу для навчання у передвесільній підготовці цьому нестаріючому танцю. Вас чекатиме гідна винагорода - захоплені погляди Ваших гостей.

Але навіть якщо на Вашому весіллі гратиме найчудовіший ансамбль, якщо підбірка пісень на компакт-дисках буде найвищого гатунку, все одно необхідно мати в приміщенні, де проходіт свято, декілька музичних інструментів. Це можуть бути акордеон, баян, гітара, скрипка або саксофон - все залежить від того, на яких інструментах уміють грати запрошені гості. Можливо, хтось з них вирішить привітати молодих піснею чи мелодією власного виконання.

Справжнє весілля важко уявити без застільних пісень. Буде просто чудово, якщо Ви підготуєте до весілля збірки застільних пісень, які потім можна буде роздати гостям. Це можуть бути як шлягери, так і задушевні мелодійні народні пісні або коломийки.

Хороша підготовка - це вже половина успіху. Тому, все, що стосується музики, просто неможливо пускати на самоплив. І хай у Вас і Ваших гостей в пам’яті залишаться найкращі враження від того, як Ваше весілля “співало і танцювало”!

"Світ Мрій" Мистецьке об'єднання
автор: Оксана

Прикріплення: 1367569.jpg(82Kb)

Music Brend - гарантія веселого відпочинку
тел.099 492 10 86

Повідомлення відредагував musicbrend - Ср, 05.05.2010, 16:11

deisiДата: Пт, 10.09.2010, 11:35 | Повідомлення # 7
http://o-k.in.ua/ukr/prop/merr/ - цікава інформація для проведення та організації весілля.

Yanochka5Дата: Пт, 13.05.2011, 09:21 | Повідомлення # 8
Привіт всім!!! Я недавно в інтернеті знайшла дуже гарний сайт, на якому є вся інформація про весілля, навіть не скільки інформація, а курси, за допомогою яких можливо самому організувати своє весілля. Ось адреса сайту: курси весільної флористики

AnetДата: Пт, 09.09.2011, 12:20 | Повідомлення # 9
Дуже гарно! Сама користувалася послугами цієї дизайн-студії. Замовляла там композицію для прикрашання весільного авто і оформлення банкетного залу. Скажу чесно, дуже задоволена результатом. Кого цікавить, залишу номер телефону +38 (067) 502-35-62.

daliaДата: Чт, 22.03.2012, 11:02 | Повідомлення # 10
Quote (Anet)
Anet

Мене дуже цікавлять курси флористики в цій студії, я вже давно хочу на них записатися. Підкажіть будь ласка, на курсах в цій студіїї достатньо практики? І як щодо графіку відвідувань - чи можна скласти індивідуальний графік?

AnetДата: Пт, 23.03.2012, 13:58 | Повідомлення # 11
На цих курсах практики, якщо чесно, вистачає з головою, щоб гарно засвоїти матеріал. Графік теж можна обрата, я, наприклад, хочу ходити в групу вихідного дня! Вже навіть встигла записатись, з нетерпінням жду початку занять!

Yanochka5Дата: Пт, 13.03.2015, 14:35 | Повідомлення # 12
Курси флористики від Такка Шантрье дійсно дуже чудові, отримуєш дуже гарну теоретичну та практичну базу по флористиці.

vladaДата: Пт, 27.03.2015, 13:19 | Повідомлення # 13
Я теж шукала хто б організував мені виїзну церемонію, і найшла весільний портал на якому було все шо мене цікавило . Залишу ссилку на нього тут, може комусь знадобиться http://www.vesvit.com.ua

natalaikadДата: Пн, 23.01.2017, 13:07 | Повідомлення # 14
Весілля  робили у Львові,  от можу одразу дати пораду  на рахунок  ВЕДУЧОГО!  Не беріть старших людей за тамаду, буде в"яло та не цікаво!  Довго шукали, але все ж знайшли молодого ведучого, Сергій Ішков ( https://vk.com/ishkovs ), він молодець! дуже цікаво, без нав"язливості лишньої і пошлості (дуже приємний тембр голосу) . Конкурси в основному  танцювальні, має різні муз.заготовочки під будь яку дрібницю. Ми з чоловіком були в захваті!  flirt

AfzukovaДата: Вт, 24.01.2017, 08:09 | Повідомлення # 15
Дешевая виагра! Удиви свою девушку выносливостью в постели!
Цены от 75руб. за таблетку - http://indatab.com/?wmid=501 - Купить дешевый дженерик
https://i.imgur.com/ZLT65gZ.jpg
дапоксетин купить в аптеках

купить дженерики виагры

AxxicovaДата: Сб, 28.01.2017, 18:15 | Повідомлення # 16
Дешевая виагра! Удиви свою девушку выносливостью в постели!
Цены от 75руб. за таблетку - http://joyson.ru/?wmid=501 - Купить дешевый дженерик
https://i.imgur.com/ZLT65gZ.jpg
купить дженерик виагры

левитра купить спб

ФОРУМ "Ваше ВЕСІЛЛЯ - від зеленого до золотого" » ГОТУЄМОСЬ ДО ВЕСІЛЛЯ » ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ВЕСІЛЛЯ » Поділіться Вашим досвідом в організації весілля
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Наша адреса
Б. Хмельницького, 47
м.Луцьк, 43016
Волинська область

+3 8095 54 171 54 vashevesillya@ukr.net
Mirum
sample map