ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ангеліна 
ФОРУМ "Ваше ВЕСІЛЛЯ - від зеленого до золотого" » Журнал "Ваше ВЕСІЛЛЯ" » Тема номера » 8 БЕРЕЗНЯ! Отримуємо та даруємо подарунки?
8 БЕРЕЗНЯ! Отримуємо та даруємо подарунки?
vashevesillyaДата: Вт, 26.01.2010, 17:40 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Статус: Offline
Пропонуємо обговорити актуальну тему: 8 БЕРЕЗНЯ! Отримуємо та даруємо подарунки?

Питання для чоловіків: Який подарунок плануєте подарувати?
Питання для жінок: Що б хотіли отримати в подарунок?

кращий весільний каталог

АнгелінаДата: Вт, 26.01.2010, 17:56 | Повідомлення # 2
Група: Пользователи
8 березня - чудове свято!!!! І так приємно у цей день отримати подарунок від коханого чоловіка! Я б хотіла, щоб коханий подарував мені розкішний букет троянд і романтичну вечерю в затишному ресторані! Або, ще краще, приготував щось смачненьке власноруч! І найголовніше, щоб він вимкнув мобільний телефон і присвятив цей день виключно мені!!!! wink

Ангеліна

=HELEN=Дата: Вт, 26.01.2010, 20:53 | Повідомлення # 3
Група: Видалені

Ми жінки, на відміну від чоловіків набагато романтичніші і завжди хочемо якоїсь казки. Але чоловіки прагматичні, і тільки одиниці здатні на шалені вчинки заради жінки. І наскільки я знаю не долюблюють це свято. Але все ж таки, я б хотіла отримати не стільки матеріальний подарунок, а такий, який би розчулив серце, а це може бути і квіточка зранку, і кава з тістечком і ласкавим словом в ліжко, і романтична прогулянка з дивацтвами, які адресовані тільки мені. Знаю, що багато чоловіків вважають, купив подарунок і все до свята готовий. А те, що жінка потребує цього дня особливої уваги - ігнорують.

РусічкаДата: Чт, 28.01.2010, 13:49 | Повідомлення # 4
Одного разу на 8 БЕРЕЗНЯ мене розбудив дзвінок в двері. Це був представник фірми по доставці квітів!!!Він привітав мене зі СВЯТОМ і вручив троянди,які замовив для мене мій колишній однокласник!!!!!!Я була приємно здивована,адже після навчання в школі пройшло вже 3 роки!!!
Я вважаю,що такі сюрпризи набагато приємніші за якісь коштовні подарунки!!!!
friends friends friends friends friends

Дівчатам - ляльки... хлопцям - машинки, а після 18 -все навпаки...

СніжинкаДата: Пт, 29.01.2010, 09:20 | Повідомлення # 5
Привіт всім!!!!!
Я люблю на 8 Березня отримувати ПІДСНІЖНИКИ!!!!!Але завжди чекаю ще й на якись приємний сюрприз smile

AfzukovaДата: Вт, 24.01.2017, 08:09 | Повідомлення # 6
Дешевая виагра! Удиви свою девушку выносливостью в постели!
Цены от 75руб. за таблетку - http://vitalitepill.com/?wmid=501 - Купить копию виагры
https://i.imgur.com/nZzyze1.jpg
покупка виагра

купить дженерики виагры

TracySlirmДата: Пт, 28.04.2017, 22:09 | Повідомлення # 7
<a href=http://www.alleya.info/>г севастополь отдых</a>

ФОРУМ "Ваше ВЕСІЛЛЯ - від зеленого до золотого" » Журнал "Ваше ВЕСІЛЛЯ" » Тема номера » 8 БЕРЕЗНЯ! Отримуємо та даруємо подарунки?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Наша адреса
Б. Хмельницького, 47
м.Луцьк, 43016
Волинська область

+3 8095 54 171 54 vashevesillya@ukr.net
Mirum
sample map